Stowarzyszenie Sport, rekreacja i wolontariat SFX

KIM JESTEŚMY ?

Stowarzyszenie Sport, rekreacja i wolontariat "SFX"
powołane zostało na zebraniu założycielskim w czerwcu 2011 roku.

Jesteśmy grupą osób chętnych do współdziałania przy organizowaniu różnego rodzaju imprez sportowo-rekreacyjnych. Naszym celem jest praca społeczna dla mieszkańców oraz zarażanie innych pasją ruchu na świeżym powietrzu.
Chcielibyśmy zorganizować większą grupę chętnych do realizowania się w roli wolontariuszy.

Mamy nadzieję, iż nasze pomysły i realizacje pozytywnie wpłyną na wizerunek Koszalina, a tym samym spowodujemy iż dołączy do nas więcej "pozytywnie zakręconych" osób.

Jeśli chciałbyś stać się członkiem naszej społeczności, udzielać się w propagowaniu zdrowego stylu życia, uczestniczyć w wielu imprezach rekreacyjnych na terenie Koszalina i okolic "od drugiej strony"... z miłą chęcią przyjmiemy Ciebie do naszego grona.

Zapraszamy.

Pobierz DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ i dołącz do nas.
Wystarczy ją wydrukować, wypełnić i dostarczyć do nas.